Usługi dla jednostek samorządu terytorialnego
- organizacja szkoleń stacjonarnych i wyjazdowych
oraz konferencji

BezpiecznaJATeen - szkolenie
z zakresu profilaktyki bezpieczeństwa nastolatek

BezpiecznaJATeen - szkolenie z zakresu profilaktyki bezpieczeństwa nastolatek​

Ta usługa jest
dla Ciebie, jeśli:

  • chciałbyś podnieść kompetencje nastolatek w zakresie dbania o własne bezpieczeństwo
  • jesteś dyrektorem szkoły ponadpodstawowej lub samorządowcem

Dlaczego warto:

  • szkolenia wyposaża uczestniczki w umiejętności i wiedzę, które pozwolą im zbudować własne poczucie bezpieczeństwa w zetknięciu z otaczającym je światem i codziennością, w której uczestniczą.
Opis usługi:

Oferujemy Państwu szkolenie BezpiecznaJATeen przygotowane i realizowane przez naszego Partnera – firmę FloWish w ramach Ogólnopolskiego programu szkoleń profilaktyki bezpieczeństwa BezpiecznaJA.

Szkolenie kierowane jest do uczennic szkół w wieku 14-19 lat oraz kadry nauczycielskiej płci żeńskiej.

Celem szkolenia jest wyposażenie uczestniczek w umiejętności i wiedzę, które pozwolą im zbudować własne poczucie bezpieczeństwa w zetknięciu z otaczającym je światem i codziennością, w której uczestniczą. Dorastająca nastolatka staje przed wieloma wyzwaniami szczególnie w zakresie autorytetów, podejmowania decyzji oraz świadomego i skutecznego oddziaływania na swoich rówieśników oraz inne osoby. Naszym celem jest, by była bezpieczna we wszystkim co robi.

Szkolenie prowadzi Dominika Cwynar, trener rozwoju osobistego, mentor coach i instruktor samoobrony psychoedukatorka.  Jest współautorem projektu BezpiecznaJA. Certyfikowana jako Lifeforming Leadership Coach Trainer, przez TLC Int.