Usługi dla firm szkoleniowych

Usługi dla osób i firm organizujących szkolenia

Organizujesz szkolenia? Pomożemy Ci załatwić wszystkie formalności z nimi związane.

Związane
z dofinansowaniami

Mamy zawsze aktualne informacje dotyczące dofinansowań do szkoleń w Polsce. Chętnie dzielimy się tą wiedzą w różnych formach – wykonując pewnie usługi za Ciebie lub Twojego Klienta oraz prowadząc szkolenia i usługi doradcze.

Pozyskiwanie dofinansowań dla klientów i ich rozliczanie

W przystępny sposób wyjaśnimy Twojemu Klientowi warunki ubiegania się o konkretne środki, a także sprawdzimy czy kwalifikuje się do objęcia projektem. Sporządzimy za Klienta dokumentację związaną z wnioskowaniem o dofinansowanie, a także pomożemy skutecznie rozliczyć projekt.

Ta usługa jest dla Ciebie, jeśli:

Szkolenie z zakresu wypełniania karty usługi w BUR

Usługi dofinansowane podlegają różnym przepisom, które trzeba na bieżąco śledzić. Również sposób opisywania szkoleń i usług doradczych jest dokładnie określony i nie do końca oczywisty. Chętnie nauczymy Cię, jak robić to poprawnie.

Ta usługa jest dla Ciebie, jeśli:

Pomoc w uzyskaniu wpisu do BUR

Ty tez możesz świadczyć usługi szkoleniowe i doradcze, oferując swoim Klientom możliwość uzyskania dofinansowania. Skontaktuj się z nami, a ustalimy plan działania i przygotujemy Cię do uzyskania wpisu do Bazy Usług Rozwojowych. Warto to zrobić – Klienci mogą uzyskać aż do 80% dofinansowania!

Niezwiązane
z dofinansowaniami

Możemy stanowić Twój „back office” i wspierać Cię na każdym froncie w zakresie organizacji szkoleń.

Obsługa uczestników szkoleń

Obsługa uczestników szkoleń jest czasochłonnym zajęciem, ale utrzymanie z nimi dobrych relacji przynosi bardzo dobre rezultaty – buduje lojalność i przywiązanie do marki. Potrzebujesz wsparcia w bieżącym udzielaniu informacji, wystawianiu faktur, odpowiadaniu na pytania? Jesteśmy, by Ci w tym pomóc.

Ta usługa jest dla Ciebie, jeśli:

Optymalizacja procesów organizacji szkoleń

Czujesz, że zbyt wiele czasu zajmuje Ci organizacja szkoleń lub nie wszystko jest realizowane tak, jakbyś chciał? Przeanalizujemy procesy, które realizujesz w związku ze szkoleniami, pomożemy określić cel ich optymalizacji i przygotujemy Cię do osiągnięcia tego celu.

Ta usługa jest dla Ciebie, jeśli:

Logistyka szkoleń

Możesz skupić się na stronie merytorycznej szkolenia – szczegóły pozostaw nam! Znajdziemy odpowiednie miejsce, zadbamy o wyżywienie czy noclegi, w zależności od potrzeb. Ty zadbasz o to, co najważniejsze – przeprowadzenie szkolenia.

Ta usługa jest dla Ciebie, jeśli:

Kompleksowa organizacja konferencji

Pomożemy Ci zaprojektować od podstaw kongres lub konferencję. Zaczniemy od określenia celu jego organizacji, a następnie zaproponujemy rozwiązania i usługi towarzyszące. Skoordynujemy całość a Ty będziesz mógł korzystać z efektów (w zależności od postawionych celów, może to być albo zwiększenie wiedzy/kompetencji uczestników, promocja Twojej firmy lub inne).

Ta usługa jest dla Ciebie, jeśli:

Administracja

Pomożemy Ci w sprawach administracyjnych, np. w prowadzeniu rejestrów, doborze narzędzi do pracy, obsłudze klientów, załatwieniu spraw urzędowych drogą elektroniczną. Przygotujemy również dla Ciebie pisma,oferty dla klientów, przeprowadzimy research możliwości (np. jeśli chciałbyś rozpocząć nową działalność w jakimś zakresie, sprawdzimy jakie są uwarunkowania prawne i organizacyjne).

Ta usługa jest dla Ciebie, jeśli:

Przygotowując oraz realizując szkolenia i usługi doradcze stosujemy standard SUS 2.0.
Co to oznacza?

Przede wszystkim to, że Wasze potrzeby zostaną dokładnie zbadane, a szkolenia dostosowane w taki sposób, żebyście mogli osiągać firmowe cele. Współpracując z nami macie pewność, że wszelkie istotne szczegóły szkoleń zostaną dokładnie ustalone, włącznie ze sposobem oceny ich skuteczności.

masz pytanie?

Skontaktuj się
z nami!

Marta Janik

Zarządzanie projektami, usługi administracyjne, organizacja szkoleń
i konferencji, prowadzenie szkoleń.

Tel: 696 398 986
Email: m.janik@followus.pl

Przemysław Janik

Doradztwo dla samorządów, organizacja szkoleń i konferencji, prowadzenie szkoleń.

Tel: 664 152 263
Email: p.janik@followus.pl

© follow us 2022 wszelkie prawa zastrzeżone

© follow us 2022 wszelkie prawa zastrzeżone