O nas

Naszą misją jest szukanie odpowiednich rozwiązań tak, by umożliwić Wam realizację celów firmowych. Niezależnie od tego, czy zależy Wam na budowaniu wizerunku w branży, zwiększeniu przychodów czy zmianach organizacyjnych, znajdziemy sposób i środki aby Wam w tym pomóc.

Marta Janik

Zarządzanie projektami rozwojowymi, obsługa klienta

Jestem pasjonatką projektów różnego rodzaju: rozwojowych, administracyjnych
a przede wszystkim najważniejszego projektu, którym zarządza każdy z nas: życia. Uwielbiam wspierać innych, ponieważ to bardzo rozwija obie strony. Doświadczenie w zakresie realizacji projektów rozwojowych zdobywam od 2008 roku, a nieustannie się czegoś uczę – to pozwala mi nadal czerpać ogromną satysfakcję z pracy. W followus.pl zarządzam projektami rozwojowymi naszymi oraz naszych Klientów. Przygotowuję także instrukcje, poradniki ułatwiające funkcjonowanie w świecie dofinansowań na usługi rozwojowe.

Przemysław Janik

Zarządzanie projektami rozwojowymi, doradztwo, tworzenie narzędzi

Przez większość życia zawodowego byłem związany z oświatą, najpierw jako trener, potem zastępca dyrektora jednej z krakowskich szkół, następnie jako dyrektor ds. kluczowych klientów, opiekując się dużymi gminami w Polsce w zakresie sprzedaży usług i produktów. To doświadczenie pomaga mi skutecznie doradzać przedsiębiorcom i wybierać dla nich najlepsze usługi oferowane przez nas i naszych partnerów. W followus.pl zajmuję się doradztwem oraz zarządzaniem projektami, a także tworzeniem narzędzi ułatwiających pracę i nam, i naszym klientom.

Przygotowując oraz realizując szkolenia i usługi doradcze stosujemy standard SUS 2.0.

Co to oznacza? Przede wszystkim to, że Wasze potrzeby zostaną dokładnie zbadane, a szkolenia dostosowane w taki sposób , żebyście mogli osiągać firmowe cele. Współpracując z nami macie pewność, że wszelkie istotne szczegóły szkoleń zostaną dokładnie ustalone, włącznie ze sposobem oceny ich skuteczności. 

Opinie naszych klientów

Klienci i partnerzy

© follow us 2022 wszelkie prawa zastrzeżone