O nas

Naszą misją jest szukanie odpowiednich rozwiązań. To szerokie pojęcie, ale chodzi o to byś mógł realizować swoje cele robiąc to, co kochasz. Wszystko inne możesz delegować. 

Niezależnie od tego, czy zależy Ci na budowaniu wizerunku w branży, zwiększeniu przychodów czy zmianach organizacyjnych, znajdziemy sposób i środki aby Ci w tym pomóc.

Marta Janik

Zarządzanie projektami rozwojowymi, doradztwo w zakresie jakości usług

Ogromną satysfakcję dają mi realne i wymierne efekty działań, dlatego praca ze mną niechybnie spowoduje osiągnięcie zamierzonych celów 🙂 . Doświadczenie w zakresie realizacji projektów rozwojowych zdobywam od 2008 roku, ale nieustannie się w tym zakresie rozwijam. W followus.pl zarządzam projektami rozwojowymi dla branży HoReCa i firm szkoleniowych. Przygotowuję także instrukcje, poradniki ułatwiające funkcjonowanie w świecie dofinansowań na usługi rozwojowe.

Przemysław Janik

Zarządzanie projektami rozwojowymi, doradztwo, tworzenie narzędzi

Przez większość życia zawodowego byłem związany z oświatą, najpierw jako trener, potem zastępca dyrektora jednej z krakowskich szkół, następnie jako dyrektor ds. kluczowych klientów, opiekując się dużymi gminami w Polsce w zakresie sprzedaży usług i produktów. To doświadczenie pomaga mi skutecznie doradzać przedsiębiorcom i wybierać dla nich najlepsze usługi oferowane przez nas i naszych partnerów. W followus.pl zajmuję się szkoleniem, doradztwem oraz zarządzaniem projektami, a także tworzeniem narzędzi ułatwiających pracę nam i naszym klientom.

obrazek ze słoniem

Słoń

Rozwiązywanie problemów

Nasz partner, przyjaciel i pomocnik. Przypomina nam, że nawet najtrudniejsze zadanie można podzielić na małe, lekkostrawne kawałki, czyli zestaw czynności do wykonania. Gdy spojrzymy na nie w ten sposób, zamienią się w konkretny i możliwy do wykonania plan. Dobrem trzeba się dzielić, dlatego uczestnicy naszych szkoleń dostają słonia w notesach. Zjedzmy słonia po kawałku i dążmy do celu ze spokojem 🙂 

Dlaczego możemy być dla Ciebie dobrym wyborem?

Testujemy usługi
Zanim zaproponujemy Ci konkretne rozwiązanie, testujemy je na wybranej grupie uczestników - albo sami bierzemy w nim udział, albo zapraszamy do współpracy partnerskie obiekty, by sprawdzić daną usługę w praktyce (np. czas jej trwania, zakres, metody). Nie kupujesz kota w worku, tylko konkretne rozwiązanie, które działa.
Ciekawe metody pracy
Potrzebujesz klasycznego szkolenia na własnej sali szkoleniowej? A może wolałbyś otworzyć zespół na coś nowego, np. uczenie się podczas rajdu, gry miejskiej czy realizowanej na terenie hotelu? Usługi doradcze możemy przeprowadzić tam, gdzie tylko zechcesz - co powiesz na spokojne miejsce z widokiem na miasto, góry lub las? Możemy też pomóc zespołowi spojrzeć na codzienność nieco inaczej z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości. Pomożemy Ci wybrać taką formę usługi, która pomoże zrealizować konkretne cele.
Partnerstwo
Jak możesz się przekonać we współpracy z nami, nie postrzegamy innych firm szkoleniowo-doradczych oraz indywidualnych trenerów jako konkurencję. Zachowując otwarty umysł budujemy partnerstwa, dzięki którym nieustannie poszerzamy ofertę dając Ci większy wybór i lepszą jakość usług. Być może to slogan, ale prawdziwy - razem możemy więcej.
Stosujemy Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych - PIFS SUS 2.0
Co to dla Ciebie oznacza? Przede wszystkim to, że samo szkolenie czy doradztwo jest tylko jedną z części naszej usługi i na nim nasza praca się nie kończy, pracujemy razem do momentu osiągnięcia określonego efektu. Najpierw sprawdzimy, czego  potrzebujesz, potem zrealizujemy np. szkolenie, a po nim zadbamy, by nie zostało zapomniane. Szkolenie rzadko kiedy jest celem samym w sobie.
Nasze usługi mogą być dofinansowane
Jeśli chciałbyś skorzystać z dofinansowania świadczonych przez nas usług, chętnie przeanalizujemy możliwości dla Ciebie w tym zakresie oraz w razie potrzeby pomożemy przygotować się do wnioskowania. Jesteśmy zarejestrowani w Bazie Usług Rozwojowych, co daje Ci szerokie możliwości rozwoju.
Kliknij tutaj
Jesteśmy członkiem PIFS oraz Izb Gospodarczych
Bierzemy udział w pracach grup tematycznych ds. jakości i ds. Bazy Usług Rozwojowych, jesteśmy (Marta) członkiem Rady PIFS. Co to dla Ciebie oznacza? Jesteśmy na bieżąco z trendami w edukacji, doskonalimy swoje usługi i masz gwarancję, że pracujesz z profesjonalistami. Jesteśmy też członkiem Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Inspirację do treści naszych szkoleń i usług doradczych czerpiemy z szeroko pojętego biznesu i wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami. Okazuje się, że wiele rozwiązań i wyzwań jest wspólnych dla różnych branż, wystarczy je zauważyć i działać.
Previous slide
Next slide

Opinie naszych klientów

Klienci i partnerzy

© follow us 2022 wszelkie prawa zastrzeżone