Aktualności - co nowego?

Poznaj aktualności i dowiedz się więcej o tym, nad czym właśnie pracujemy.

O co chodzi z tym słoniem?

Kiedy pytacie nas, kto to jest ten słoń i czym się u nas zajmuje, odpowiadamy, że rozwiązuje problemy. Zauważyliśmy, że sami często wpadamy w pułapkę „zbyt dużych wyzwań” – np. uruchomienie newslettera, udział w dużym spotkaniu branżowym, opracowanie nowego szkolenia do oferty. Każde z tych zadań możemy postrzegać jako osobny, sporych rozmiarów (pod względem zadań do wykonania) projekt. Gdy patrzymy na niego jako na całość działań do zrobienia, czasami czujemy się niepewni – czy podołamy? Tyle jeszcze musimy się nauczyć,

Czytaj więcej »

Kongres Hotel Management w Ostródzie

Dzisiaj spotykamy się z hotelarzami z całego kraju podczas kongresu w pięknym hotelu Radisson Blu Resort & Conference Center. Jest to stosunkowo nowy obiekt, otwarty w tym roku – mamy oczy i uszy otwarte. Na zdjęciu przygotowujemy się do aktywnego udziału wraz z wspaniałymi trenerami z Alchemii Hotelarstwa – Robert Węglarz swoim wystąpieniem o przywództwie rozpoczął część merytoryczną wydarzenia. Z okazji dzisiejszego wydarzenia przygotowaliśmy możliwość zapisu do newslettera, z którego dowiecie się o naszych nowych usługach (cały czas poszerzamy ofertę)

Czytaj więcej »

Jesteśmy w Radzie PIFS i Grupie ds. Jakości!

Z przyjemnością informujemy o jeszcze większym niż do tej pory zaangażowaniu w pracę dla branży szkoleniowej. Wczoraj podczas Walnego Zebrania PIFS Marta została wybrana wiceprzewodniczącą Rady PIFS, a Przemek został współinicjatorem nowej grupy tematycznej w PIFS – ds. Jakości Usług. Przed nami nowe wyzwania i sporo pracy!

Czytaj więcej »
wyniki audytu

Audyt zaliczony na 5+

Jako podmiot wpisany do Bazy Usług Rozwojowych podlegamy regularnej certyfikacji i audytom. Z ogromną przyjemnością informujemy, że w ostatnim audycie (maj 2023) zdobyliśmy najwyższą kategorię – 1. Co prawda raport z audytu nie wskazuje potencjałów do doskonalenia, ale zgodnie z naszą filozofią zawsze można działać jeszcze lepiej. W kolejnych miesiącach zbadamy, jak to zrobić – obecnie świętujemy 🙂

Czytaj więcej »

Nowe biuro w Poznaniu

Od dziś znajdziecie nas na Jeżycach – zachęcamy do przyjazdu wszelkimi środkami transportu 🙂 Czeka na Was pyszna kawa i nasze towarzystwo. Już czujemy przypływ mocy – być może dziś pomożemy właśnie Tobie? Sprawdź, co dla Ciebie mamy!

Czytaj więcej »

Jesteśmy członkiem PIFS

PIFS jest to największa organizacja branżowa zrzeszająca firmy szkoleniowe i doradcze z całego kraju. Bycie członkiem ma wiele zalet. Liczne spotkania, szkolenia on-line, warsztaty pozwalają nam być na bieżąco. Wiemy „co w trawie piszczy”. Jesteśmy w stałym kontakcie z najlepszymi fachowcami w branży.

Czytaj więcej »

Skąd ta nazwa?

Świadomie wybraliśmy nazwę Follow us, która odzwierciedla ideę naszego istnienia i pomysłu na biznes. Follow czyli śledzić, podążać, pójść za kimś.
Przeczytaj czym się zainspirowaliśmy wybierając taką nazwę.

Czytaj więcej »

© follow us 2022 wszelkie prawa zastrzeżone