Usługi dla branży hotelarskiej

Szkolenia, audyty oraz usługi doradcze – wszystko po to, by zapewnić rozwój Tobie i Twojemu hotelowi. Sprawdź nasza ofertę i wybierz to, czego potrzebujesz. 

Szkolenia wg kategorii

Zarządzanie obiektem

Kompetencje specjalistyczne w działach

Obsługa gościa hotelowego

Sprzedaż w działach

Najczęściej wybierane szkolenia

Usługi doradcze

Pre-opening​

Chciałbyś przetestować swój obiekt przed jego otwarciem? To nasza specjalność!

Organizacja pracy i opisy stanowisk

Unikaj konfliktów i nierzetelności poprzez czytelne wskazanie obowiązków na danym stanowisku pracy.

Tworzenie i optymalizacja procedur

Hotel funkcjonuje, ale czujesz że może być lepiej? A może jesteś na etapie planowania? Ta usługa pomoże Ci „zaprogramować” efektywne działanie hotelu.

Audyty

Audyt mystery shopper

Tę usługę warto przeprowadzać min. 1/2 razy w roku by upewnić się, że gość hotelowy faktycznie czuje się gościem. Sprawdzisz w ten sposób funkcjonowanie każdego działu.

Audyt funkcjonalny (wewnętrzny)

To rodzaj przeglądu, mający na celu sprawdzenie obecnych procedur – czy istnieją, czy są przestrzegane, czy wymagają zmiany i  jak wpływają na wizerunek i przychody obiektu.

Pracujemy m.in. z:

Nasze usługi mogą być dofinansowane.

Jesteśmy certyfikowanym podmiotem zarejestrowanym w Bazie Usług Rozwojowych. Oznacza to, że możesz uzyskać do 80% dofinansowania do naszych szkoleń i usług doradczych. Chętnie sprawdzimy, czy w Twoim regionie są takie możliwości – skontaktuj się z nami.

Przygotowując oraz realizując szkolenia i usługi doradcze stosujemy standard SUS 2.0.

Co to oznacza? Przede wszystkim to, że potrzeby Twoje i Twojego zespołu zostaną dokładnie zbadane, a szkolenia dostosowane w taki sposób, żeby prowadziły do osiągnięcia konkretnych, ustalonych wspólnie celów. Współpracując z nami masz pewność, że wszelkie istotne szczegóły szkoleń zostaną dokładnie ustalone, włącznie ze sposobem oceny ich skuteczności. 

Czytelnia - może na początek lepsza będzie lektura?

© follow us 2022 wszelkie prawa zastrzeżone